ASLI KILIÇ ADAY ADAYI


Kendisi de engelli annesi olan ve “Engelli çocuklarımızın ve annelerinin sesi olmak” sloganıyla yola çıktığını söyleyen Aslı Kılıç, AK Parti Adapazarı Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı başvurusu yaptı.

Kendisi de engelli annesi olduğunu söyleyen Aslı Kılıç, kuruluşundan bu yana gönül verdiği AK Parti’den Adapazarı Belediye Meclis Üyesi aday adaylığına başvurdu. Engelli haklarını daha iyi savunabilmek, engelliler ve aileleri adına ses getirecek projeler üretmek için, AK Parti’den meclis üyesi aday adaylığına başvurduğunu belirten Kılıç; “Engelli çocuklarımızın ve onların annelerinin sesi olacağız” dedi.  

ÜRETKEN VE MUTLU
Sakarya Yaşam Derneği Engelli Koordinasyonu Başkanı da olan Aslı Kılıç, engellilerin yerel yönetimlerde söz sahibi olmak istediklerini belirterek; “Engelliler ile aynı toplumda üretken ve mutlu bir şekilde yaşamak, onlara sevgimizi artırmak için birbirimizden öğreneceğimiz, öğreteceğimiz çok şey var. Önemli olan eksiklerimizi zenginlik olarak kabul edip aynı toplumda yaşamaktır.”

BAŞVURU YAPTI
Kılıç; “Unutmamak gerekir ki her sağlıklı birey engelli adayıdır. Engel beyinde başlar ve beyinde son bulur. Belediye meclisine girmemiz halinde engellilerin taleplerinin karşılanmasında önemli rol oynayacağız” dedi. Aslı Kılıç Kuru'nun başvuru belgesini teslim alan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş; “Hayırlı olsun” dileklerinde bulunarak, adaylık yolunda başarılar diledi.

14 Ocak 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara