BASKETBOL ŞÖLENİ BAŞLADI


Okul Sporları Birimi tarafından organize edilen liselerarası Genç Erkekler ve Kızlar Grup müsabakaları Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen tören ile başladı

Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa düzenlediği Genç Erkekler ve Kızlar Grup müsabakaları bu yıl ilimizde yapılıyor. Turnuvada İlimizin yanı sıra İstanbul, Bolu, Bursa Kocaeli, Edirne, Düzce, Yalova ve Tekirdağ’dan gelen takımlar gruplarından çıkarak yarı finallere gitme mücadelesi verecek. Sakarya’yı Erkekler kategorisinde Doğa Koleji, Kızlar Kategorisinde ise Spor Lisesi temsil edecek.

Düzenlenen açılış törenine katılan takımların antrenizasyondan duydukları memnuniyeti ifade etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat acar ise yaptığı konuşmada sporculara ve antrenörlere başarılar diledi. 3 gün boyunca sürecek müsabakalar Lütfü Yaman spor salonu ve Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak. Salonlar 3 gün boyunca günde 8 karşılaşmaya ev sahipliği yapacak.

11 Ocak 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BİR HALK OZANI AŞK ÇEPNİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara