KIZLAR FARKLI MAĞLUP


Genç Kızlar Liselerarası Türkiye Basketbol Grup şampiyonasındaki ilk maçını dün oynayan Spor Lisesi ilk maçında yenildi

78 SAYI FARK YEDİLER!
İl birinciliği müsabakalarında şampiyon olarak ilimizi temsil etme hakkı kazanan Sakarya Spor Lisesi Genç Kızlar Grup müsabakaları ilk maçında Tekirdağ temsilcisi Özel Çerkezköy Modern Fen Bilimleri Anadolu Lisesi ile karşılaştı. Güçlü rakibi karşısında varlık gösteremeyen kızlar parkeden 102-24’lük skorla mağlup ayrıldı. Sakarya’da kız liginin ve takımlarının olmayışı, Okul maçlarında 2-3 takımla yapılan müsabakaların az olması arada bulunan farkı ortaya çıkardı.

11 Ocak 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Trafik dedektifleri projesi kapsamında, Arifiye Müftülüğüne bağlı yaz kuran kurslarına devam eden 439 öğrenciye, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro Görevlisi Polis Memuru Murat Ünal tarafından eğitim verildi
TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE KENEVİR OPERASYONU!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara