İYİ PARTİ’YE BÜYÜK KATILIM


İYİ Parti’de üye kayıtları devam ediyor. Pazar günü Adapazarı İlçe teşkilatına 130’dan fazla kişinin katılması nedeniyle toplu katılım töreni düzenlenecek.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Ahmet Şahindur, 13 Ocak Pazar günü saat 13.00’te, il ve ilçe binasının önünde yapacakları toplu katılım programına, tüm partilileri ve Sakaryalıları davet etti. Programa, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve çok sayıda parti yöneticisinin katılması bekleniyor.

11 Ocak 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

Ahmet Şahindur

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 11 Ocak 2019 , Cuma

sultan susmaz

iyi parti önce kendine bir bakacak acaba ben nerede yanlış yapıyorum. neden mi çünki chp-hdp-saadet üçüz kardeşlerle bu iş olma. bu millet bunları artık yemez yemeyecek te. herşeyden önce rahmetli türkeşe ihanet ettiler. iki yakaları bir araya gelmez. pkk ya eş değer olanlarla beraberlik onlara ancak boş boş havaya kakmadan başka birşey getirmez onlara. hele birde engin koç mu öz koçmu diye nasıl konuşulacağını bilmeyen biri varken .....................

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara