EYT’LİLERDEN KAZAN’A ZİYARET


Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Sakarya Kurucuları, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan’ı seçim ofisinde ziyaret etti.

Yapılan görüşmede geçmişe dönük uygulanan yasa nedeniyle, aylık bağlama oranlarının düşürülmesi ile mağdur olduklarını ifade eden derneğin Sakarya İl Temsilcisi Nalan Yelkenci, “Amacımız erken emekli olmak değil, elimizden alınan hakları geri almaktır” dedi. Temsilciliklerini 10 gün önce kurduklarını ifade eden Yelkenci, "Hedefimiz Sakarya’da bu konuda mağdur durumda olan herkesi çatımız altına katarak güçlü bir mücadele yürütmek" diyerek, tüm siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinden mücadelelerine destek vermelerini istedi.

HAKLAR MÜCADELE EDEREK KAZANILIR
Dernek kurucularını misafir eden Kazan, daha önce de çeşitli yerlerde ve sosyal medya hesaplarında yasanın geriye doğru uygulanmasının bir hak gaspı olduğunu ifade ettiğini söyleyerek, “Anayasal sınırlar içinde hakkımızı aramaktan ve bunu daha çok örgütlü bir şekilde yapmaktan başka çaremiz yok. Haklar ancak mücadele edilerek kazanılır.” dedi. Bundan sonra da daha önceleri olduğu gibi hak arayanların yanında olacağını ifade eden Kazan misafirlerine başarı diledi.

11 Ocak 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 11 Ocak 2019 , Cuma

Mahmutabbas

güldürmeyin insanı. o chp değilmi 3 basamaklı 13 kademeli yasa düzenlemesini anayasa mahkemesinde iptal ettiren. haklarınızı yanlış yerde arıyorsunuz. sol hiç bir zaman insana bir şey katmaz. onlar için varsa yoksa hep ben hep bana hep benim demekten başka. boşuna kendinizi kandırmayın

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Trafik dedektifleri projesi kapsamında, Arifiye Müftülüğüne bağlı yaz kuran kurslarına devam eden 439 öğrenciye, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro Görevlisi Polis Memuru Murat Ünal tarafından eğitim verildi
TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE KENEVİR OPERASYONU!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara