ÖLÜME RAMAK KALA!


Hendek Cumhuriyet Mahallesi’nde bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler saniyelerin insan hayatında ki önemini gözler önüne serdi

Şiddetli rüzgâr şehirde birçok işyerine zarar verirken çok sayıda ağaç devrildi, araçlar zarar gördü. Hendek Cumhuriyet Mahallesi’nde öğlen saatlerinde bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler insan hayatında saniyelerin ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serdi.

Kaldırımdan yürüyen bir vatandaş, işyerinin önünden geçtikten saniyeler sonra şiddetli rüzgâr tabelayı yere düşürdü. Güvenlik kameralarını izleyen iş yeri sahibi tabelanın altında kalmaktan saniyelerle kurtulan vatandaş için “ ‘Allah görünmez kazalardan korusun’ duasını almış olmalı. Birkaç saniye geç kalmış olsa tabela kafasına düşecek. Allah korudu. Rüzgârın şiddetiyle savrulan tabela vatandaşın geçmesinin ardından kaldırıma düştü” dedi.

11 Ocak 2019 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara