LÜLECİ DP SAPANCA ADAY ADAYI OLDU


Demokrat Parti Sakarya Teşkilatı’nın çeşitli kademelerinde görev yapan hülya Lüleci Sapanca Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Lüleci aday formunu il Başkanı İsmail Ergül’e teslim etti

‘KENDİ ADAYLARIMIZLA’
Hülya Lüleci’ye ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulunan DP il başkanı İsmail Ergül, “Biz köklü bir partiyiz. Seçimlerde hiçbir partiyle ittifak yapmayacağız. Her ilçede belediye başkan aday adaylarımızı kamuoyuna tanıtmaya devam ediyoruz. Kendi adaylarımızla seçimlere gireceğiz. 31 Mart’ta herkes Demokrat Parti’nin gücünü görecektir “dedi.

HİZMETE TALİBİM’
Sapanca Belediye Başkan aday adayı Hülya Lüleci, “Ben doğuştan demokratım. Hizmet için bu göreve talip oldum. Bu süreçte benim siyasette ne olduğum değil, nerede ve nasıl bir duruş sergilediğim önemlidir. Aday dahi olmasam, bu aday adaylığımdan onur duyuyorum. MKYK Üyem Sayın Bülent Akça, İl Başkanım Sayın İsmail Ergül, İlçe Başkanlarımıza ve diğer Demokrat dava arkadaşlarıma ve başvurumda manen yanımda olan ve desteklerini esirgemeyen saygı değer kadim dostlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

7 Ocak 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara