BABAOĞLU TEMSİLCİLERLE BULUŞTU


MHP Hendek Belediye Başkan aday adayı Turgut Babaoğlu, mahalle temsilcileri ile bir araya gelerek sahada aktif çalışacak ekiplerle yol haritası belirledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe teşkilatı toplantı salonunda gerçekleşen mahalle temsilcilerini bilgilendirme toplantısına MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı, MHP Hendek Belediye Başkan A. Adayı Turgut Babaoğlu ve mahalle temsilcileri katıldı.
Seçim Koordinasyon Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Hendek Belediye Başkan aday adayı Turgut Babaoğlu, “31 Mart günü sandıklardan MHP çıkacak. Hendek’te seçimi alacağız. Bunun için hepimize çok büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Aktif olarak sahaya ineceğiz ve çalmadık kapı, girmedik ev bırakmayacağız. MHP’nin gücünü Hendek’te göstereceğiz” dedi.
Hendek’in MHP’nin en iddialı olduğu ilçelerden biri olduğunun da altını çizen Babaoğlu, “Bugünden itibaren sahada daha aktif çalışacağız” şeklinde konuşarak, mahalle temsilcilerinin sahada büyük etki sahibi olduklarını da kaydetti. Programda Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan hazırlık çalışmaları hakkında özet bilgiler verildi.

6 Ocak 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara