EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN KİTAP BAĞIŞI


Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilçedeki okulların kütüphanelerine kitap bağışında bulundu

Pamukova İlçe Emniyet Müdürü Bülent Aral tarafından Pamukova'daki ilk, orta ve lise okul kütüphanelerine 750 kitap teslim edildi.

Aral, yaptığı konuşmada, bundan sonra da bu tür yardım ve desteklerin devam edeceğini belirterek, "Bizim görevimiz sadece suç ve suçu önlemek değildir. Gelecek nesillerin daha faydalı işlerle uğraşmasını ve topluma kazandırılmasını sağlamak bizim görevlerimizden birisidir. Bu bakımdan bundan sonra da toplumsal faaliyetlerimiz aralıksız devam edecektir.'' dedi. AA

5 Ocak 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Trafik dedektifleri projesi kapsamında, Arifiye Müftülüğüne bağlı yaz kuran kurslarına devam eden 439 öğrenciye, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro Görevlisi Polis Memuru Murat Ünal tarafından eğitim verildi
TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE KENEVİR OPERASYONU!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara