YÜCE'DEN SAÜ'YE ZİYARET


AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan'ı ziyaret etti

"İŞ BİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ"
Yüce, ziyaretinde, yeni dönemde kente kazandırmak istediği projelere ilişkin Savaşan ile görüş alışverişinde bulundu. Üniversitenin kentin önemli bir markası ve bilimin üretildiği merkez olduğunu belirten Yüce, "Biz de yeni dönemde tüm projelerimize bilimsel açıdan yaklaşarak, sağlam temeller üzerine inşa edeceğiz. Biz, şehrimizi tüm dinamikleriyle birlikte geleceğe hazırlayacak, her iki üniversitemizle de iş birliği içerisinde çalışacağız." ifadelerini kullandı.

"DAHA GÜZEL YARINLARA"
SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ile final sınavlarına hazırlanan öğrencilere çorba ikramında bulunan Yüce, gençlere sınavlarında başarılar diledi. Gençlerin Sakarya'nın ve ülkenin geleceğinde söz sahibi olacağını vurgulayan Yüce, "Genç arkadaşlarımızla tecrübe ve bilgi paylaşımında bulunduk. Talep ve isteklerine ilişkin istişareler gerçekleştirdik. İnşallah Sakarya gençlerin azmiyle daha da güzel yarınlara kavuşacak." dedi.

Yüce, programı kapsamında öğrenci konseyini ziyaret ederek öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi. AA

5 Ocak 2019 , Cumartesi

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 5 Ocak 2019 , Cumartesi

ömer AKSOY

yüce AKP'nin azalan değerini yukarı çekebilir. Şehre yakın bölgelerde TOKİ ile işbirliği yaparak sanayiden uzak "emekli yaşam evleri köyleri projesi" geliştirsin. bu bölgeleri raylı sistemle birbirine bağlasın. ödenebilir taksitlerle yaptığı bahçeli evleri satsın bölge insanlarına. Yeşillikler ve toprakla iç içe yaşam sunsun yaşlısına. Sosyal ve sağlık tesisleri olsun. kiralık Elektrikli bisikletlerle gezsin ayağı ağrıyan yaşlı. Evcil hayvanlar gezsin parklarında. Köyün ulaşım aracı sokulmasın..

Tarih : 5 Ocak 2019 , Cumartesi

Çağrı ALP DURU

saü yılların kaliteli eğitim kurumu...2. Üniversite b.şehirden dışardan eş dost taraftar transferi yapıyor. Demek değer yetiştirememiş. Tepe " ehliyet liyakat diyor.."icraat farklı...atananları denetleyen yok..bünyede yetişmiş değer elbet var..

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara