TEVER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Ak Parti Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Yusuf Uygur, Sakarya Ak Parti İl Başkanlığına atanan Yunus Tever'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Ziyarete Kızılelma ocakları İl Başkanı Nermin Yeşil ve Başkan Yardımcısı Ayşe Er ile Sakarya Köy Hizmetleri Emeklileri Derneği Başkanı Bülent Dönder, SASKİ Şube Müdürü Olcay Ergün, Yunus Emre Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hasan Bütün hazır bulundu.

Ak Parti İl Başkanlığına misafirperverliklerinden ötürü memnuniyet  duyduğunu belirten Uygur: "Umarım Dünya'da beyin göçlerinin tercih ettiği bir ülke konumuna geliriz." dedi. Uygur,  Bilim Adamları ve Mucitler Üniversitesinin kurulumu ile ilgili dosya hazırlama aşamasında olduklarını bildirdi.

Uygur ayrıca İl Başkanlığına atanan Yunus Tever'in genç olması nedeniyle teşkilatlara yeni bir heyecan, hız ve dinamizim getirdiğini belirtti. 

5 Ocak 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BİR HALK OZANI AŞK ÇEPNİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara