KONSERE DAVETLİSİNİZ


Sakarya Musiki Derneği, “Bir Sevda Masalı” adı altında 7 Ocak Pazartesi günü SAÜ Kongre Merkezi’nde halka açık konser düzenleyecek.

Şef Volkan dirin yönetiminde Firdevs Altıntaş’ın anlatımıyla gerçekleşecek konserin sunuculuğunu Nihan Özbakır Üretmen yapacak. 34 kişiden oluşan koro birbirinden seçkin Türk sanat musikisi eserlerini sanat severler için icra edecek. 
Koroya kemanda Erdoğan Demir, Sinan Abbasoğlu, Baru Arıker, Ertuğrul Karakaş; udda Kenan Ersin, Erkan Özer, Osman Yılmaz; klarnette Furkan Erkan; klasik kemençede Çiğdem Özensel; kanunda Naci Kirteler, Hasan Açıldı; akordeonda Ertan Özer; yaylı tamburda Ayten Yüksel; kudüm ve darbukada Serhat Başar; bendirde Hasan Özgünel ve zilli defte Vedat Sülün eşlik edecek.
Sakarya Musiki Derneği Başkanı Hasan Açıldı, konserin halka açık olacağını belirterek, tüm musiki severleri 7 Ocak Pazartesi günü SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde saat 20.00’de başlayacak konsere katılmaya davet etti.

4 Ocak 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara