SPOR ÖNCELİĞİMİZ OLACAK


AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Büyükşehir basketbol ve Sakaryaspor başta olmak üzere spora tüm desteklerini vereceklerini söyledi.

SPOR BİLİM VE DOĞAL ZENGİNLİK
Başkan adayı Yüce; “Spor benim hayatımda olmazsa olmazlarımdan. Uzun yıllar çeşitli spor dallarında yöneticiliklerim var. Sporun da içindeyim diyebilirim. Sakarya’mızdaki faaliyetlere de uzak değildik hep takip ettik. Artık buradayız bundan sonra önceliklerimiz arasında olan sporu daha geliştirmek adına gerekeli tüm çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Öte yandan; Bir şehrin farkındalığı ve markası üç ana eksen de belirlenebilir. Bunlar; spor, bilim ve doğal zenginliklerindeki markalaşmadır. Bu temelden yola çıkarak diğer sektörler ve alanlar da gelişim gösterir.

ŞEHRİN TAKIMLARINA SAHİP ÇIKACAĞIZ
Şehri temsil eden spor kulüpleri ile yakından ilgileneceğine değinen Yüce “Bizim Sakaryaspor gibi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol takımımız da bizleri gururlandıran başarılara imza attı. Süper Lig’de olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol takımını bizim için çok önemli. Süper Lig’de önemli bir yerde. Süper Lig’deki başarısını takdirle karşılıyor, devamlılığı için hep birlikte gayret edelim istiyorum. Tüm bu değerler elimizdeyken markalaşmamamız için hiçbir engelimiz yok. Yeter ki hep birlikte bu potansiyeli aktif bir şekilde değerlendirebilelim. Sakarya’da sürdürülebilir uygulanabilir mantıklı projelere kaynak oluşturacağımıza inanıyorum. Özellikle de Basketbol branşının gelişmesi ve devamiyetinin sağlanması adına yapmış olduğunuz çalışmaları önemsiyorum. Biz de gereken desteği vereceğiz” dedi.

14 Aralık 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara