HAYDİ KAN BAĞIŞINA!


Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Türk Kızılay arasında imzalanan kan bağışı kampanyası işbirliği protokolüyle birlikte tüm Türkiye genelinde gönüllü bağış organizasyonları başlatıldı.

AGD Sakarya ve Türk Kızılay Sakarya kan bağışı kampanyası ise Sakarya genelinde 18 Aralık tarihinde başlayacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan AGD Sakarya Şube Başkanı Hasan Zengin; “AGD ve Türk Kızılay genel merkez düzeyinde imzalanan kan bağışı kampanyası işbirliği protokolüyle birlikte gönüllü kan bağışı için tüm Türkiye genelinde organizasyonların başlangıcı yapılmış oldu. Biz de AGD Sakarya ve Türk Kızılay Sakarya ile birlikte organizasyon takvimimizi çıkardık ve 18 Aralık – 31 Aralık tarihleri arasında 6 farklı nokta için hazırlıklarımızı başlattık.”

“TÜM SAKARYA HALKIMIZI BEKLİYORUZ”
“Hepimizin bildiği üzere kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır. Unutmamak gerekir ki hepimizin bir gün kana ihtiyacı olabilir. Biz de bu farkındalığı ortaya koyabilmek için tüm Sakarya halkımızı kan verme noktalarına davet ediyoruz.” dedi.

KAN VERME NOKTALARI
18-20 Aralık / Hendek Eğitim Fakültesi
21 Aralık / Akyazı
24 Aralık / Karasu
25-26 / Aralık SAÜ Esentepe Kampüsü
27-28 – 29 Aralık / AKM Önü
31 Aralık / Mekke’nin Fethi Programı (Adapazarı Atatürk Kapalı Spor Salonu)

11 Aralık 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Trafik dedektifleri projesi kapsamında, Arifiye Müftülüğüne bağlı yaz kuran kurslarına devam eden 439 öğrenciye, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro Görevlisi Polis Memuru Murat Ünal tarafından eğitim verildi
TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE KENEVİR OPERASYONU!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara