ADAPAZARI’NI TRAVEL TURKEY’DE TANITTILAR


Adapazarı Belediyesi, İzmir’de bu yıl 12’ncisi düzenlenen 38 ülkeden ve 48 ilden binden fazla turizm sektörü temsilcisinin bir araya geldiği “Travel Turkey İzmir Fuarına” katıldı

Kültür ve Turizm Bakanlığının himayesinde, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri AŞ (İZFAŞ) ve TÜRSAB tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen Travel Turkey İzmir Fuarı ve Kongresi’nde bu yıl 38 ülke ile 48 ilden binden fazla katılımcı yer aldı. Partner ülke Makedonya, partner il Diyarbakır’ın yer aldığı fuarda 3 gün boyunca sektörün bileşenleri bir araya geldi.

İLGİ GÖRDÜ
Adapazarı Belediyesi standının yoğun ilgi gördüğü fuar açılış kokteyli ile başladı. 3 gün süren fuara, ziyaretçiler Sakarya’dan katılan İl Kültür Turizm Müdürlüğü Adapazarı Belediyesi, Kocaali Belediyesi, Taraklı belediyesi ve otellerin bulunduğu standa yoğun ilgi gösterdi.

"İLGİDEN MEMNUNUZ"
Yıl içerisinde bölgeyi tanıtmak amacıyla çok sayıda etkinlik gerçekleştirdiklerini hatırlatan Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Kocaali Belediyesi, Taraklı Belediyesi ve oteller ile birlikte açtıkları stantlara ziyaretçilerin gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

KABAK TATLISI
Açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un yaptığı fuarda Adapazarı standında ziyaretçilere bölge hakkında tanıtıcı broşürler dağıtılırken, kabak tatlısı, kabak lokumu ve kabak şekeri ikram edildi.

10 Aralık 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara