DOSTLAR KEBAP’IN TADI DAMAKLARDA


Dörtyol Sanayi Çarşısı’nda faaliyet gösteren ve açıldığı günden bu yana büyük rağbet görmeye devam eden Dostlar Cağ Kebap kaliteli ve lezzetli ürünleriyle hizmeti sürdürüyor.

Murat Özen’in sahibi olduğu Dostlar Cağ Kebap, bir gelenin mutlaka bir kez daha geldiği uğrak mekanlardan biri olarak, kalite ve hijyenden taviz vermeden hizmete devam ediyor. Dörtyol Sanayii’ndeki dükkanında günde 200 kilo cağ kebap taktıklarını söyleyen Murat usta, “Müşteri memnuniyeti bizim için daima ön plandadır. Lezzet, kalite ve hijyenden asla taviz vermeden Sakaryalılar’a cağ kebabın en güzelini sunmaya devam edeceğiz. Herkesi cağ kebabımızdan tatmaya davet ediyoruz” dedi.

6 Aralık 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

KENAN SAKALLIOĞLU VEFAT ETTİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara