AÇILIM’DA EN ANLAMLI ETKİNLİK


Özel Açılım Okulları AKM’de düzenlediği Mevlid-i Nebi programı ile Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın doğum haftasını kutladı.

Sakarya’nın yeni eğitim kurumlarından Özel Açılım Okulları’nın düzenlediği ilk etkinlik büyük ilgi gördü. Anasınıfından sekizinci sınıfa kadar pek çok öğrencinin görev aldığı program, izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Öğrenciler sergilediği gösteri ve oyunlarıyla, Hz. Muhammed’e (SAV) olan sevgilerini ve özlemlerini dile getirirken duygusal anlar yaşattı.

PROGRAMA YOĞUN KATILIM
Okul idaresi, öğrenciler, velileri ve konukların katıldığı, oldukça zengin bir içerikle hazırlanan programda; açılış konuşmaları ve İstiklal Marşı okunmasından sonra ‘Selam Sana’ şiiri seslendirilirken, Amenerrasulü ve manası, ‘Sevgili Peygamberimiz’ ve ‘Peygamberi Görmek için’  adlı illahiler okundu. ‘Sünnet Marşı’, ‘İlk Yıldızlar Sahabe Oratoryosu’, Ney Dinletisi ile Veysel Karani İlahisi, ‘Sevdim Seni Mabuduma’ ilahisi eşliğinde semazen gösterisinin ardından program ’Esmaül Hüsna’, ‘Ya Nebi Selam Aleyke’ ilahisi, ‘Veda Hutbesi’, dua ve salavat,ile devam etti. Son bölümde tüm öğrencilerle ‘Ay Doğdu Üzerimize’ ilahisi okundu ve salavatlarla program sona erdi.
Güzel izler bırakan etkinliğin sonunda konuklar, programı hazırlayan okul yönetimi ve öğrencileri tebrik etti.

6 Aralık 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Gençler Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Spor Lisesi, Kızlarda ise H. Zehra Akkoç And. Lisesi şampiyon oldu
ATLETİZMDE MADALYA FIRTINASI KAPKAÇÇI ENSELENDİ! TRABZONLULAR'DAN TERÖRLE MÜCADELE SEMİNERİ ÇALINTI PATPAT BULUNDU! MİNİK ESMA TOPRAĞA VERİLDİ NAYİR’DEN İŞADAMLARINA ZİYARET SÜPER AY BÜYÜLEDİ MİLLET İTTİFAKI MECLİS ADAY LİSTELERİ

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÜLKENİN VE İLİN BUNA İHTİYACI VAR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara