BAŞSİAD SAKARYA’DA ŞUBE AÇACAK


Başarılı İş İnsanları Derneği Sakarya’da şube kurmak için kolları sıvadı.

Başarılı İş İnsanları Derneği (BAŞSİAD) Başkanı Barış Arat ve yöneticileri, Sakarya’daki üyelerini ziyaret etti. Yönetim kurulu toplantısını da Sakarya’da yapan BAŞSİAD yönetimi, farkını yine ortaya koymayı başardı.

ÜYE ZİYARETLERİ
BAŞSİAD Başkanı Barış Arat ve yöneticiler, ilk olarak üyeleri Cake Station’un Serdivan şubesini ziyaret etti. Dernek yönetimini kapıda karşılayan marka sahibi Çetin Vuraloğlu, konuklarıyla yakından ilgilendi. Cake Station’un yükselişinden bahseden Vuraloğlu, ardından dernek yönetimine teşekkür etti. Dernek yönetiminin ikinci durağı ise Anatolian Zaika’nın sahibi, dernek üyesi Senem Göktaş’ın işyeri oldu.

‘BİZ ARTIK BURADAYIZ’
Senem Göktaş’un kusursuz ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette aynı zamanda derneğin yönetim kurulu toplantısı da yapıldı. Hem üyelerinin Sakarya’daki işyerlerini ziyaret eden hem de ‘Biz artık buradayız’ mesajı veren BAŞSİAD yönetimi, önümüzdeki hafta Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret edecek. İldeki talepleri değerlendiren BAŞSİAD, kısa süre içerisinde Sakarya’da örgütlenecek.

5 Aralık 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

KENAN SAKALLIOĞLU VEFAT ETTİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara