ENGELLERİN FARKINDAYIZ


Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Engelliler Spor Kulübü As Başkanı Bülent Vardar, Antrönör Taner Durna ve sporcu Kenan Kayalak ile görüşme yaptı

Engelli bireylerin toplumda olan varlığına ve desteklemeye farkındalık oluşturmaya katkı sağlamak için ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten ASKF Başkanı Yaşar Zımba “ Bugün kutlama yapmak için değil, engelli vatandaşlarımızın sıkıntılarının ne olduğunun farkında olma günü. Sorunların enine boyuna konuşulacağı, çözümler üretileceği, empati yapılacağı farkındalık günü. Bizim size desteğimiz her zaman sürecek.” ifadelerini kullandı ve Vardar’a çiçek takdim etti.

5 Aralık 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara