SAMİB ATAKTA


Sakarya Makine İmalatçıları Birliği (SAMİB) tarafından, Ticaret Bakanlığı'nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin (URGE) Desteklenmesi tebliği kapsamında projelendirilen ilk yurtdışı pazarlama faaliyeti Dubai’ye yönelik gerçekleştirildi.

Organizasyonda, proje kümesinde yer alan 8 firmadan, 10 katılımcı ve ayrıca SAMİB'i temsilen bir URGE Proje Koordinatörü yer aldı. SAMİB’den yapılan açıklamada; “Heyette yer alan SAMİB firmalarının tanıtımı için hazırlanan video film katılımcılara izlettirildi ve olası işbirlikleri için görüş alış verişinde bulunuldu. Ayrıca Serbest Bölgede yatırım yapmak isteyenler için alt yapı koşulları, ofislerin özellikleri, depolar, ulaşım imkanları ve kiralama bedelleri hakkında bilgiler alındı. SAMİB firmaları kendilerini ve ürünlerini tanıtarak ticaret yapma isteklerini katılımcılara bildirdi.”
SAMİB firmaları Dubai iş gezisinin son gününde muhtemel alıcılara ulaşabilmek için tam gün firma ziyaretleri yaparak Dubai firmaları ile görüştü. İş gezisinin oldukça verimli geçtiği vurgulanan açıklamada, “Gerçekleştirilecek diğer yurt dışı pazarlama faaliyetleri ile firmaların pazar paylarını artırmaları ve ihracat yapmalarına katkı sağlanacağı konusunda hemfikir olunmuş ve yol haritasında bulunan diğer ülkeler için pazarlama faaliyeti hazırlıklarına hemen başlanması talep edilmiştir” denildi.

5 Aralık 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Adapazarı Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle Camili-Adapazarı minibüs hattında çalışan dolmuş şoförleri arasında geçtiğimiz hafta meydana gelen olay sonrası taraflar, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti
OLAY TATLIYA BAĞLANDI İŞKUR'DAN MÜJDE! KOKU İSYAN ETTİRİYOR! YAŞLI ADAMIN ACI ÖLÜMÜ! MUSTAFA PEKŞEN TEDAVİ GÖRÜYOR HENDEK’TE ZİNCİRLEME KAZA! DİLENCİNİN CEBİNDEN ÇIKAN PARA ŞAŞIRTTI! TALİHSİZ ÇİFTÇİ TOPRAĞA VERİLDİ


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara