KIRATLI ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR5 Aralık 2018, Çarşamba

Seçim Çalışmaları kapsamında ziyaretlerine aralıksız devam eden Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’ni (APEK) ve esnafı ziyaret etti.

İSTİŞAREDE BULUNDU
Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal’ın makamına yaptığı ziyarette Kıratlı, APEK yönetim ile bir araya gelerek Kooperatif faaliyetleri ve projeler üzerine istişarede bulundu.

TARIMSAL FAALİYETLER
Ziyarette Kıratlı Tarım faaliyetlerini öne çıkaracak ciddi çalışmalar ve projelerinin olduğunu belirterek “Çok değerli tarım toprakları ovalara sahibiz bunu farkında olarak çiftçimizin görüş ve talepleri doğrultusunda tarımı destekleyecek çözümler üreterek tarımsal faaliyetleri ön plana çıkaracağız. APEK çiftçilerimizin dâhil olduğu büyük bir kuruluş sizler ve çiftçilerimizin desteği ile inşallah tarımda güzel başarılara imza atacağız “ dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren APEK Başkanı Karasakal Kıratlı’nın Erenlerde bulunduğu süre içerisinde tarımsal faaliyetlere verdiği destekten ve İlçede ki arkların temizlenmesi ile ilgili şahsi desteklerinden dolayı Kıratlı’yı teşekkür ederek seçim sürecinde başarılar diledi.

“GENÇ GİRİŞİMCİLERİN YANINDAYIZ”
APEK ziyareti sonrası Sakarya Berberler Esnaf Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu ile bir araya gelen Kıratlı yeni iş yeri açan Kuaför Yasin Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Kıratlı “ Yasin kardeşimizin yeni iş yerinin hayırlı olsun. Allah bol ve helal kazanç nasip etsin. Genç girişimci kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız. Projelerimiz çalışmalarımız ile gençleri istihdamı ve girişimcilik konusunda kendilerini yalnız bırakmayacak onlara el uzatacağız” diyerek projeleri hakkında bilgiler verdi.

“KIRATLI HER ZAMAN YANIMIZDA”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hacıoğlu ve Kuaför Yasin Şahin, Muhammet Kıratlı’nın her zaman genç girişimcilerin yanında olup destek verdiğini ve bundan sonrada her zaman yanlarında olacağına inandıklarını dile getirdiler.

Bu haber toplam 361 defa okundu.

Resim Galerisi