ÇELİKKAYA MUHTARLARLA BULUŞTU


Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, Kent Park’ta muhtarlar ve daire müdürleri ile istişare toplantısı yaptı

İŞTİŞARE TOPLANTISI
Adapazarı Kaymakamlığı tarafından  Kent Park’ta Muhtarlarla istişare toplantısı düzenlendi. Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya başkanlığında yapılan toplantıya Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, ilçe sınırlarında görev yapan daire müdürlüğü ve mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda muhtarların  talep ve şikayetleri dinlenerek sorunlar ilgili birimlere iletildi.

DEVLETİN TEMEL YAPI TAŞI
Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, “Muhtarlık kurumlarımız devlet yönetiminin temel yapı taşıdır. Mahallelerde bizim ulaşamadığımız en uç köşelere ulaşabilen, devletin kılcal damarlarıdır. Devletin adeta gören gözü, tutan elidir.”dedi. Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ise muhtarlardan gelen sorunların takipçisi olduklarını ifade ederek, “Belediye olarak mahallelerimizin sorunlarının çözümünde elimizden gelen imkanları kullanıyoruz” dedi.

5 Aralık 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara