CAMİ TANITIMI YAPILDI


Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya İl Müftülüğü öncülüğünde Adapazarı İlçe Müftülüğü ile Sakarya Engelliler Camii Derneği işbirliğinde hayata geçirilecek olan, Sakarya Engelliler Camii ve Eğitim Külliyesi Projesi Tanıtım Programına katıldı

Orhangazi Kültür Merkezindeki programa Vali Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte, Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, İl Müftüsü İhsan Açık, Adapazarı İlçe Müftüsü Cevdet Cemal Çıkrık, daire müdürleri, Sakarya Engelliler Camii Derneği Kurucu Başkanı Aşkın Şentürk ile dernek üyeleri katıldı. Dünyada bir ilk olacak şekilde tasarlanan proje hakkında bilgiler veren Sakarya Engelliler Camii Derneği Kurucu Başkanı ve aynı zamanda Altı Nokta Körler Derneği Sakarya Şube Başkanlığı görevini yürüten Şentürk bu projeye desteklerinden dolayı herkese teşekkür ettiklerini ifade etti. Engellilere katkı sağlayacak projenin önemine değinen İlçe Müftüsü Çıkrık ile yapılacak projenin engellilerimizin sosyal hayatlarına olduğu kadar maneviyatları açısından da büyük önem taşıdığını belirten İl Müftüsü Açık’ın da birer konuşma yaptığı tanıtım programında, projenin ayrıntılarının yer aldığı bir de sinevizyon gösterimi yapıldı.

 

5 Aralık 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara