YENİ ADLİYE BİNASI ŞART


Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, avukatlık mesleğinin yasal, idari ya da uygulamadan kaynaklanan temel sorunları ile şehrimizdeki adliye binası sorununa ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere Adalet Bakanı Yardımcısı Yıldız Seferinoğlu’nu z

Avukatlık meslek sorunları ile çeşitli konuların görüşüldüğü ziyarette ana gündem maddelerinden biri de müstakil adliye binası sorunu idi. Başkan Burak, “Bugün geldiğimiz noktada Sakarya Adliyesi’nin fiziki olarak da tükendiği ve hizmet veremez durumda olduğu herkesin malumudur. Adliye koridorları bölünerek, mahkeme kalemleri, hakim–cumhuriyet savcısı odaları oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bu bakımdan bu sorun öncelikli olarak çözüme kavuşmalı ve yargının saygınlığına yaraşır mekânlarda hizmet vermesi sağlanmalıdır” dedi.

5 Aralık 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara