ÜNİYURT ENGELLİ VATANDAŞLARIN YANINDA


3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Üniyurt Özel Öğrenci Yurdu yetkilileri ve öğrencileri engelli vatandaşlarımızın yanında olduğunu belirtti

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında engelli kardeşlerimize ziyaretlerde bulunmak, onlara moral motivasyon katmak amacıyla harekete geçen Üniyurt Özel Öğrenci Yurdu yetkilileri ve öğrencileri  öncelikle Engelsiz Kafe'yi ziyaret ederek bu önemli günde farkındalığın ne kadar önemli olduğunu vurgulayan bir adım attı.

"ENGELLERİ AŞMA KONUSUNDA YANLARINDAYIZ"
Engelsiz Kafe sahibi Ferruh Kaledibi  ve Sakarya Engelliler Derneği Başkanı Bülent Dik ile görüşen Üniyurt Özel Öğrenci Yurdu temsilcileri: "Engelli kardeşlerimizin önündeki engelleri aşmada yardımcı olmak bizlerin görevidir. Engelli vatandaşlarımızın  sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve onlara çeşitli çözümler sunmak hepimizin ortak sorumluluğudur. Gencinden yaşlısına yedisinden yetmişine herkesin bu farkındalığa sahip olması ve engelli vatandaşlarımıza hayatın her alanında kolaylık sağlamalarını diliyoruz. Bu önemli günde tüm engelli kardeşlerimizin engelleri aşmada yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz" dedi.

4 Aralık 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara