ZİZU VE ZEZE AGORA’DA


Agora Çocuk Kulübü her ay olduğu gibi bu ay da keyifli etkinliklerine devam ederek, Aralık ayının ilk tiyatro oyunu olan “Zizu ve Zeze’nin Maceraları” ile çocukları karşıladı.

Çocukların ve ebeveynlerin ilgi duyduğu tiyatro oyunlarına bir yenisini daha ekleyen Agora Alışveriş Merkezi, 1-2 Aralık tarihlerinde Zizu ve Zeze’nin Maceraları adlı tiyatro oyununa ev sahipliği yaptı. Oyunda; günümüz teknolojisi ile değişen yaşam tarzlarını ele alırken kitap okumanın ve hayal kurmanın önemine de değinildi.
“Yılın Çocuk Oyunu” ödülüne sahip başarılı oyunda; kitap sevgisi, arkadaşlık ve dürüstlük temaları ele alındı. Masalsı, eğlenceli ve fantastik bir dünya üzerine planlanmış olan tiyatro oyunu 4 yaş ve üzeri çocukların hayal dünyasını zenginleştirmek için kurgulandı.
Tiyatro oyunu, ekran oyunlarına kendisini çok fazla kaptıran İdil’in tesadüfen karşısına çıkan hikaye kitabını okuması ile başlıyor.
Zizu ve Zeze karakterlerinin kitap içerisinde yaşadığı maceralara ortak olan İdil, gerçek arkadaşlığı önemini de anlıyor. Sevilen tiyatro oyunu sonrası çocuklar karakterler ile fotoğraf çekilerek eğlenceli hafta sonunu unutulmaz kıldı.

4 Aralık 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Gençler Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Spor Lisesi, Kızlarda ise H. Zehra Akkoç And. Lisesi şampiyon oldu
ATLETİZMDE MADALYA FIRTINASI KAPKAÇÇI ENSELENDİ! TRABZONLULAR'DAN TERÖRLE MÜCADELE SEMİNERİ ÇALINTI PATPAT BULUNDU! MİNİK ESMA TOPRAĞA VERİLDİ NAYİR’DEN İŞADAMLARINA ZİYARET SÜPER AY BÜYÜLEDİ MİLLET İTTİFAKI MECLİS ADAY LİSTELERİ

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÜLKENİN VE İLİN BUNA İHTİYACI VAR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara