SAKARYA’NIN MARKASI MASTERCHEF’TE


TV 8’in Türkiye’de fenomen haline gelen MasterChef Yarışmasında, Köfteci ismail-Burger Brothers baş şefi Yavuz Köprülüoğlu yarışmacıları terletti.

Dededen oğula, oğuldan toruna; 1928'den günümüze... Adapazarı denince akla gelen ilk yemek nasıl ki ıslama köfte oluyorsa, ıslama köfte denince de Adapazarı’nda ilk akla gelen isim Köfteci İsmail- Burger Brothers ekibi ve baş şefi Yavuz Köprülüoğlu, TV 8’de yayınlanan MasterChef Yarışmasında…
TV 8’in Türkiye’de fenomen haline gelen MasterChef Yarışmasında, Köfteci ismail-Burger Brothers baş şefi Yavuz Köprülüoğlu yarışmacıları terletti. Sakarya’nın lezzeti, ıslama köftenin inceliklerini ve 90 yıllık Köfteci İsmail lezzetinin püf noktalarıyla yarışmacıları terletti.
Sakarya’nın meşhur lezzetini temsil eden Yavuz Köprülüoğlu, MasterChef yarışmacılarına ıslama köfte yapımında eşlik etti.

4 Aralık 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

KENAN SAKALLIOĞLU VEFAT ETTİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara