HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK


AK Parti Erenler Belediye Başkan adayı Muhammet Kıratlı 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü nedeni ile açıklama yaptı.

Engellilerin yaşam kalitelerini artırmanın belediyeciliğin en önemli görev alanlarından biri olduğunu ifade eden Kıratlı "Erenler Belediyesi olarak bu güne kadar birçok hizmet gerçekleştirdik. Özellikle başkan yardımcılığım döneminde İlçemizde yaşayan engelli bireylerimizin yaşam kalitesi için yaptığımız çalışmaları Allah nasip ederse yeni dönemde de artırarak sürdüreceğiz." dedi.

ENGELSİZ BİR DÜNYA İÇİN
AK Parti belediyeciliğinin engelsiz yaşama verdiği önemin değerini bildiğini, Erenler Belediye Başkan yardımcılığı görev süresi boyunca sosyal hizmetler müdürlüğü bünyesinde engelli bireyler için çok sayıda çalışma yapıldığını ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bu konudaki hassasiyetleri olduğunu ifade eden Kıratlı "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın engelli bireylerimize verdiği önem ve değer herkesin malumu. Engelli bireylerimizin yaşam kalitelerini arttırmak da biz belediyecilerin en önemli görevlerinden biri. Geçirdiğimiz dönemde belediyemizde birçok hizmete imza attık. Yeni dönemde de onların yaşam kalitesi ve engelsiz vatandaşlar ile birlikte hayatlarını aynı kalitede sürdürebilmeleri için gerekli tüm adımları atarak ilçemiz için, Sakaryamız için hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile 3 Aralık Uluslararası Engelliler gününü kutluyor ve 'Hayatı paylaşmak için engel yok' diyorum. " ifadelerini kullandı.

2 Aralık 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara