ARNAVUTLAR BULUŞTU


Arnavut kökenli Sakaryalılar, Öz Kosovalılar Derneği organizasyonuyla düzenlenen “Arnavutluk Bayrak gecesinde” bir araya geldi.

Sakarya Öz Kosovalılar Dernek Başkan Bahattin aydın ve Başkan Yardımcısı Sabri Kosova, “Arnavutluk Bayrak gecesi” adlı organizasyonda dernek üyelerini ve Sakarya’da yaşayan Arnavut kökenli vatandaşları bir araya getirdi.
Dernek Başkanı Bahattin Aydın, “Arnavut kökenli hemşehrilerimizle bizler her yıl olduğu gibi bu yıl da bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Arnavutluk’ta kutlanan bayrak gününü Sakarya’da da kutlamanın sevinci içindeyiz. Katılan herkese teşekkür ederiz” dedi.

2 Aralık 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Gençler Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Spor Lisesi, Kızlarda ise H. Zehra Akkoç And. Lisesi şampiyon oldu
ATLETİZMDE MADALYA FIRTINASI KAPKAÇÇI ENSELENDİ! TRABZONLULAR'DAN TERÖRLE MÜCADELE SEMİNERİ ÇALINTI PATPAT BULUNDU! MİNİK ESMA TOPRAĞA VERİLDİ NAYİR’DEN İŞADAMLARINA ZİYARET SÜPER AY BÜYÜLEDİ MİLLET İTTİFAKI MECLİS ADAY LİSTELERİ

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÜLKENİN VE İLİN BUNA İHTİYACI VAR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara