TÜMSİAD’DAN MARKA ZİYARETİ


Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğu Marmara Kalkınma Ajansını (MARKA) ziyaret etti.

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Genel Sekreter Ferhat Ateş ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu; “Ajans olarak özel sektörle sürekli içi içe çalışıyoruz, TÜMSİAD da özel sektörün Sakarya’da önemli bir temsilcisi. TÜMSİAD’ın özel sektörde yürüttükleri programlar olsun, pek çok konuda birlikte çalıştık, bundan sonrada inşallah bu işbirliği ve beraberliği sürdüreceğiz” dedi.
TÜMSİAD Şube Başkanı Ölmez ise, “Kalkınma ajansı ile zaman zaman projeler yapıyoruz. 2019 yılında yine bir teknik destek projemiz daha olacak. Bu doğrultuda, sanayici ve işadamlarımızın yeni projeler üreterek, kalkınma ajansının desteklerinden yararlanmalarını tavsiye ediyorum.” diye konuştu.

2 Aralık 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

KENAN SAKALLIOĞLU VEFAT ETTİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara