TÜMSİAD’DAN MARKA ZİYARETİ


Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğu Marmara Kalkınma Ajansını (MARKA) ziyaret etti.

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Genel Sekreter Ferhat Ateş ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu; “Ajans olarak özel sektörle sürekli içi içe çalışıyoruz, TÜMSİAD da özel sektörün Sakarya’da önemli bir temsilcisi. TÜMSİAD’ın özel sektörde yürüttükleri programlar olsun, pek çok konuda birlikte çalıştık, bundan sonrada inşallah bu işbirliği ve beraberliği sürdüreceğiz” dedi.
TÜMSİAD Şube Başkanı Ölmez ise, “Kalkınma ajansı ile zaman zaman projeler yapıyoruz. 2019 yılında yine bir teknik destek projemiz daha olacak. Bu doğrultuda, sanayici ve işadamlarımızın yeni projeler üreterek, kalkınma ajansının desteklerinden yararlanmalarını tavsiye ediyorum.” diye konuştu.

2 Aralık 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Gençler Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Spor Lisesi, Kızlarda ise H. Zehra Akkoç And. Lisesi şampiyon oldu
ATLETİZMDE MADALYA FIRTINASI KAPKAÇÇI ENSELENDİ! TRABZONLULAR'DAN TERÖRLE MÜCADELE SEMİNERİ ÇALINTI PATPAT BULUNDU! MİNİK ESMA TOPRAĞA VERİLDİ NAYİR’DEN İŞADAMLARINA ZİYARET SÜPER AY BÜYÜLEDİ MİLLET İTTİFAKI MECLİS ADAY LİSTELERİ

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÜLKENİN VE İLİN BUNA İHTİYACI VAR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara