TÜMSİAD’DAN MARKA ZİYARETİ


Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğu Marmara Kalkınma Ajansını (MARKA) ziyaret etti.

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Genel Sekreter Ferhat Ateş ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu; “Ajans olarak özel sektörle sürekli içi içe çalışıyoruz, TÜMSİAD da özel sektörün Sakarya’da önemli bir temsilcisi. TÜMSİAD’ın özel sektörde yürüttükleri programlar olsun, pek çok konuda birlikte çalıştık, bundan sonrada inşallah bu işbirliği ve beraberliği sürdüreceğiz” dedi.
TÜMSİAD Şube Başkanı Ölmez ise, “Kalkınma ajansı ile zaman zaman projeler yapıyoruz. 2019 yılında yine bir teknik destek projemiz daha olacak. Bu doğrultuda, sanayici ve işadamlarımızın yeni projeler üreterek, kalkınma ajansının desteklerinden yararlanmalarını tavsiye ediyorum.” diye konuştu.

2 Aralık 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Adapazarı Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle Camili-Adapazarı minibüs hattında çalışan dolmuş şoförleri arasında geçtiğimiz hafta meydana gelen olay sonrası taraflar, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti
OLAY TATLIYA BAĞLANDI İŞKUR'DAN MÜJDE! KOKU İSYAN ETTİRİYOR! YAŞLI ADAMIN ACI ÖLÜMÜ! MUSTAFA PEKŞEN TEDAVİ GÖRÜYOR HENDEK’TE ZİNCİRLEME KAZA! DİLENCİNİN CEBİNDEN ÇIKAN PARA ŞAŞIRTTI! TALİHSİZ ÇİFTÇİ TOPRAĞA VERİLDİ


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara