HAFTA SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜYLE BAŞLIYOR


Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri, 26 Kasım Pazartesi günü gerçekleştirilecek ‘Evsizler Şarkı Söyler’ kitabının söyleşi ve imza günü programı ile devam edecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri, 26 Kasım Pazartesi günü gerçekleştirilecek ‘Evsizler Şarkı Söyler’ kitabının söyleşi ve imza günü programı ile devam edecek. Yazar Gülhan Tuba Çelik’in kaleme aldığı ‘Evsizler Şarkı Söyler’ isimli eser iki farklı yerde konuşulacak. İlk olarak saat 14.00’da Şehit Yılmaz Ercan Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelecek olan Çelik, saat 18.00’da Faik Baysal Kütüphanesi’nde kültür sanat dostlarıyla buluşacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Yazar Gülhan Tuba Çelik’in ‘Evsizler Şarkı Söyler’ isimli kitabının konuşulacağı söyleşi ve imza günü etkinliğimize tüm kültür sanat dostları davetlidir” denildi.

25 Kasım 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara