DURMUŞ ÖĞRETMEN ZİYARETLERİNDE


Eğitimde yüreklere dokunmanın başarıyı beraberinde getirdiğini vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, her hafta öğrencileri ve öğretmenleri evlerinde, velileri de kahvehanelerde ziyaret etmeye devam ediyor.

Eğitim öğretim yılının başladığı ilk haftadan itibaren öğretmenlerin evlerine misafir olan İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, Erenler TEV Esat Egesoy Bedia Başgöz İlkokulu Sınıf Öğretmeni Fatma Macit ve ailesini ziyaret etti.
Ev sahibi öğretmen Fatma Macit ve eşi Bahçelievler Gazi İlkokulu Öğretmeni Erkan Macit tarafından ağırlanan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve davetlilerin sohbetinin ana konusu eğitimdi.
Çocukların yüreğine dokunmanın eğitimde çok önemli olduğuna vurgu yapan Durmuş, öğretmenlerimizden akademik eğitimin yanında öğrencileriyle ders dışında da yakından ilgilenmelerini istedi.
Bu ziyaretlerin amacının öğretmenlerimize değerli olduklarını hissettirmek olduğunu ifade eden Durmuş, eğitimin en önemli ayağı olan öğretmenlerimizle her fırsatta birlikte olmaya özen gösterdiğini dile getirdi.
Öğretmen Macit Ailesinin evinde yaklaşık iki saat misafir olan İl Milli Eğitim Müdürü öğretmen ziyaretlerine her hafta farklı ilçelerimizdeki öğretmenlerle devam edeceklerini belirtti. Ev sahibi TEV Esat Egesoy Bedia Başgöz İlkokulu Öğretmeni Fatma Macit ve öğretmen eşi Erkan Macit ile ziyarete katılan okulun diğer öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’un ziyaretinin kendileri için meslek yaşamlarında unutamayacakları bir an olduğunu dile getirdiler.
Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un yanısıra, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürvekili Ayhan Ersoy, TEV Esat Egesoy Bedia Başgöz İlkokulu Müdürü Şener Atay, okul öğretmenlerinden Sedat Kaplan, Arzu Alev ve Tuğba Yurtkulu katıldı.

18 Kasım 2018 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara