SERDİVAN’DAN SAĞLIK ANALİZİ


Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Serdivanspor sporcuların vücut analizlerini değerlendirmek ve sporcu beslenmesi hakkında bilgi almak için Diyetisyen Elif Nur Baykotan ile bir araya geldi

İlimizi Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil eden sarı siyahlılar için Diyetisyen Elif Nur Baykotan’ı Beslenme ve Diyet Kliniğindeziyaret etti. Sporcuların ve teknik heyetin katıldığı ziyarette sporculaırn vücut analizleri yapıldı. Analizlerin yanı sıra beslenme konusunda da sporculara tavsiyeler veren Baykotan sporcuların beslenme alışkanlıklarına dikkat çekti. Seridvanspor teknik heyeti de sporcuları beslenme konusunda daha dikkatli olmaları için uyardı ve bu kontrollerin daha sık yapılacağını ifade etti.

17 Kasım 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara