YAŞAR'DAN TEMAYUL AÇIKLAMASI


Yaklaşan temayül öncesi konuşan Aday Adayı Yaşar, “Akyazı’da bulunan delegelerimizin ilçemiz için en hayırlısını seçeceklerini düşünüyor; kendilerinden şahsım için destek istiyorum” dedi

Akyazı Belediye Başkan Aday Adayı Selçuk Yaşar, temayül yoklaması öncesinde açıklamalarda bulundu. AK Parti Genel Merkezi tarafından delegelerin fikrine her dönemde önem gösterildiğini belirten Yaşar, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2001 yılında kurulmuş olan AK Parti’mizin bugünkü başarılarında teşkilat mensuplarının fikirlerine değer verilmesi önemli rol oynamıştır. Her seçim öncesi gerçekleştirilen temayül yoklamaları, teşkilatımızı diri tutuyor. Delegelerimizin fikrinin genel merkezimiz tarafından önemsendiğini biliyoruz” diye konuştu.

“GÖNÜLLER YAPMAYA GELDİK”
Selçuk Yaşar, Pazar yapılacak günü olan temayül yoklamasına ilişkin de “Biz Akyazı’da gönüller yapmaya geldik. Aday adayı olduğum günden itibaren gerek partililerimiz gerek vatandaşlarımız tarafından şahsıma gösterilen yoğun ilgiden çok memnunum. Tüm aday adaylarımızın birbirini kırmadan, kardeşçe yürüttüğü çalışmalar neticesinde bir temayül yoklamasına gidiyoruz. İlçelerimizdeki delegeler, ilçe belediyelerimiz ve büyükşehir belediyesi ile ilgili görüşlerini bu vesile ile genel merkezimize bildirecekler. Akyazı’da bulunan delegelerimizin de bu doğrultuda ilçemiz için en hayırlısını seçeceklerini düşünüyor; diğer aday adaylarına başarılar diliyorum. İlçe delegelerimizden şahsım için destek isterken her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

17 Kasım 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara