İSMAİLOĞLU BAŞVURUSUNU YAPTI


AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Hamit İsmailoğlu, Hendek Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Hamit İsmailoğlu, Hendek Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı Başkan Vekili Fatih Tazim’e teslim etti. İsmailoğlu’nu aday adaylığı başvurusunda Ak Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu ve Parti üyeleri yalnız bırakmadı.
Aday adaylığı başvurusunu teslim alan Tazim, “2012 yılından itibaren birlikte görev yaptığımız Hamit İsmailoğlu bugün aday adaylığı başvurusunda bulundu. Bu başvurumuz resmi olarak 5. aday adaylığı başvurusu. Bugüne kadar Hasan Serdar Baykal, Mehmet Selçuk Tunalı, Şenay Sakal ve Mustafa Çiçek resmi başvurularını yapmıştı. Bugün de yönetim kurulu üyemiz Hamit İsmailoğlu aday adaylığı başvurusunu mübarek bir günde yapıyor. Başvurusunun hem İlçemiz için, hem de Ak Partimiz için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.
Hamit İsmailoğlu, “Bu süreç başladığından beri arkadaşlarla istişareler yapıyoruz. Bu konuda sağ olsunlar beni cesaretlendirdiler. Ben de hepsine teşekkür ediyorum. Yola çıktık, Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin. Hendek için, bizim için, herkes için hayırlı olur inşallah. Diğer aday adayı arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” diye konuştu.

16 Kasım 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara