İSMAİLOĞLU BAŞVURUSUNU YAPTI16 Kasım 2018, Cuma

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Hamit İsmailoğlu, Hendek Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı Başkan Vekili Fatih Tazim’e teslim etti. İsmailoğlu’nu aday adaylığı başvurusunda Ak Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu ve Parti üyeleri yalnız bırakmadı.
Aday adaylığı başvurusunu teslim alan Tazim, “2012 yılından itibaren birlikte görev yaptığımız Hamit İsmailoğlu bugün aday adaylığı başvurusunda bulundu. Bu başvurumuz resmi olarak 5. aday adaylığı başvurusu. Bugüne kadar Hasan Serdar Baykal, Mehmet Selçuk Tunalı, Şenay Sakal ve Mustafa Çiçek resmi başvurularını yapmıştı. Bugün de yönetim kurulu üyemiz Hamit İsmailoğlu aday adaylığı başvurusunu mübarek bir günde yapıyor. Başvurusunun hem İlçemiz için, hem de Ak Partimiz için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.
Hamit İsmailoğlu, “Bu süreç başladığından beri arkadaşlarla istişareler yapıyoruz. Bu konuda sağ olsunlar beni cesaretlendirdiler. Ben de hepsine teşekkür ediyorum. Yola çıktık, Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin. Hendek için, bizim için, herkes için hayırlı olur inşallah. Diğer aday adayı arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bu haber toplam 535 defa okundu.

Resim Galerisi