AK HENDEK SAHAYI HAREKETLENDİRİYOR


AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile her gün sahada faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Başkan Sofu, “İlçe merkezinde bir süredir devam ettirdiği esnaf ziyaretlerini, bu hafta itibariyle de aralıksız yürütmeye devam ederken, ilçemizde eğitim veren kurumları da ihmal etmeyip, vakit ayırarak okullar ile ilgili istişarelerde bulunuyor. İstişaresiz işimiz olmaz” diyerek, gittiği her ziyarette görüş ve önerilere dayalı fikir alışverişlerinde bulunup halkın nabzını tutuyor.
Teşkilatın kadın kolları da hafta başından itibaren sandık bazlı ev toplantıları gerçekleştirerek, kurum ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra ilçede hasta ve yaşlıları sık sık ziyaret edip hayır dualarını alıyor.
Öte taraftan gençlik kolları, özellikle akşam saatlerinde “AK Parti ile Siyaset Gençleşiyor” sloganıyla mahalle mahalle gezerek, gençlerle bir araya geliyor, sahada koordineli çalışma yürütüyor. İlçede öğrenim görmekte olan üniversiteli gençlerle de bir araya gelen Ak Partili gençler, sohbet ortamı gerçekleştiriyor.
Başkan Sofu; “Teşkilatımızın kademeleri ile ilçemizin bütün mahalle ve sokaklarını gezerek, vatandaşlarımızdan aldığımız bilgileri değerlendiriyoruz. Ayrıca esnaf, yaşlı ve hasta ziyaretlerini gerçekleştiriyor, sandık kurulu ve ev toplantılarımıza düzenli bir şekilde devam ediyoruz.  Kısacası rutin programlarımızın üstüne, ek programlar yaparak zamanımızı yerel seçimlerde daha isabetli hamleler yapmak için değerlendiriyoruz. Her kesim ve görüşten vatandaşlarımızla bir araya gelerek istişare edip yol haritamızı çiziyoruz. Çalışmak özveri işidir. AK Parti teşkilatı olarak bunu benimsemiş bir yapıya sahibiz, vatandaşlarımız için ulaşılabilir siyaset yapıyoruz. İstikrarlı bir şekilde Hendek’te en iyisini gerçekleştirebilmek ve vatandaşlarımıza daha verimli olabilmek adına önce millet diyerek, milletimize hizmet yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

15 Kasım 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Gençler Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Spor Lisesi, Kızlarda ise H. Zehra Akkoç And. Lisesi şampiyon oldu
ATLETİZMDE MADALYA FIRTINASI KAPKAÇÇI ENSELENDİ! TRABZONLULAR'DAN TERÖRLE MÜCADELE SEMİNERİ ÇALINTI PATPAT BULUNDU! MİNİK ESMA TOPRAĞA VERİLDİ NAYİR’DEN İŞADAMLARINA ZİYARET SÜPER AY BÜYÜLEDİ MİLLET İTTİFAKI MECLİS ADAY LİSTELERİ

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÜLKENİN VE İLİN BUNA İHTİYACI VAR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara