NURİ OKTAY BAŞVURUSUNU YAPTI


Avukat Nuri Oktay, AK Parti’den Serdivan belediye başkanlığına aday adaylığını açıklayarak, başvuru formunu Serdivan İlçe Başkanı Burak Erkan’a teslim etti.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi’nde Sakarya milletvekili aday adayı olan Sakaryalı Avukat Nuri Oktay, 31 Mart yerel seçimlerde de AK Parti’den Serdivan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Başvuru formunu AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erkan’a teslim eden Av. Nuri Oktay; “Halkımıza hizmet için partimiz ile yola çıktık” dedi.
Başvuruda açıklama yapan AK Parti’den Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay: “Sakarya Gençlik Kolları teşkilatlarında görev yaptığım dört yıl boyunca vatandaşlarımızın ve Sakarya’mızın sorunlarına ve çözüm önerilerine yönelik projeler hazırlayıp yetkili konumda bulunan büyüklerimize aktarmaya çalıştık.  Çalışmaktan hiç bıkmayan ve sonuca ulaşmadan pes etmeyen çalışma tarzının genç ve enerjik bir yapı gerektirdiği şüphesizdir. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği üzere tecrübeli büyüklerimizin biz genç kadroların daha çok desteğine ihtiyacı bulunmaktadır” sözünden yola çıkarak, Serdivan İlçemize genç bir belediye başkanı olarak, bu çalışmamızı halkımıza hizmet etmek biz bu yola çıktık. Bu süreçte bana destek vermenizden mutluluk duyacağım. Saygı ve sevgilerimle” dedi.

12 Kasım 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara