BAFRALIOĞLU DA ADAY ADAYI


Erenler İlçesinde ilk kadın belediye başkan aday aday olarak başvurusunu yapan Semiha Bafralıoğlu; “Yeni bir yasama yeni bir geleceğe hep beraber yeni bir Erenler'e var mıyız!” dedi.

Siyasete AK Parti’nin kuruluşu ile başlayan ve kuruluşundan bu güne gönül verdiği partisinin birçok kademesinde yer alarak birçok başarılı çalışmalara imza atan Semiha Bafralıoğlu; gönül verdiği partisinden Erenler Belediye Başkanlığına adaylığını olduğunu açıkladı. En son 24 Haziran’da gerçekleşen Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçimi’nde Sakarya Milletvekili Aday Adayı olan Semiha Bafralıoğlu; 31 Mart’ta gerçekleşecek olan Yerel seçimlerde de AK Parti’den Erenler Belediye Başkanlığına adaylığını açıklayarak, başvuru formunu ilçe teşkilatına teslim etti. Kalabalık bir ekiple AK Parti Erenler İlçe teşkilatına giderek, başvurusunu gerçekleştiren Bafralıoğlu; hazırladığı 35 proje ile yola çıkarak, çalışmalarına hız verdi. AK Parti içerisinde olan tüm belediye başkan aday adaylarının birbirlerine rakip olmadığını ve bunu söz konusu bile olmayacağının altınız çizen Bafralıoğlu; “Bizim rakibimiz kendi içimizdeki aday adayı arkadaşlarımız değil,  diğer partideki aday adaylarıdır” dedi.

SEMİHA BAFRALIOĞLU KİMDİR?
1969 Yılında Sakarya’nın Erenler İlçesi Reşitbey Köyü’nde doğdu. 1990 yılında Tacettin Bafralıoğlu ile evlenen Semiha Bafralıoğlu Mertcan ve Özberk isimli iki çocuk annesidir. Erenler İlçe merkezinde ikamet eden Bafralıoğlu; siyasi hayatına AK Parti ile başladı. Bafralıoğlu, 15 yıldır siyasetin değişik kademelerinde görevlerde bulundu. Siyasete atılmadan önce Erenler İlçesi’nde birçok okulda okul aile birliği başkanlıkları görevlerinde yer aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “Durmak yok yola devam” mantığı doğrultusunda, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatının kurucuları arasında yer aldı. Daha sonra partisinin İl Teşkilatında çeşitli birim başkanlıkları görevlerinde bulundu. 2015 yerel seçimlerinde Erenler Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. ‘Bizi yükselten dinimize karşı duyduğumuz aşktır’ sözü ile de 24 Haziran yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı oldu.

12 Kasım 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara