O OKULA YENİ BİNA MÜJDESİ


Sakarya il Milli eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'un da katılımı ile Ziya Gökap Okulu bahçesinde müjdeli haber paylaşıldı

“ÇOK HEYECANLIYIZ, ÇOK MUTLUYUZ”
Toplantıda Konuşma yapan İlçe Milli eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar ‘’ Bugün burada çok heyecanlıyız, çok mutluyuz. Okulun ilk gününde siz değerli velilerin bir kısmı bize gelmişlerdi, bizde süreci anlattık ve en kısa zamanda buraya yeni bir okul kazandıracağımızı söyledik. Bununla alakalı bilgileri haberleri sizinle paylaşmak üzere bugün buradayız. Ben başından beri yanımızda olan sayın kaymakamımıza, kurumumuza, teknik destek ekibimize çok teşekkür ediyorum ‘’ dedi. 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MÜJDEYİ VERDİ
Konuşma yapmak üzere mikrofona gelen Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ’’Buraya 20 derslik içinde 2 tana laboratuvarı, bir kütüphanesi, bir konferans salonu olan yeni bir okul yapacağız. Buraya Geldiğim zaman serzenişleri dinlediğim zaman sizlere de aynı şeyi söylemiştim biraz sakin olalım, durumu değerlendirelim, yapılması gereken neyse yapılması noktasında elimizden gelen bütün gayretleri ortaya koyacağımızı söyledim, arkadaşlarla kafa kafaya verim ne yapabilir diye düşündük önümüzdeki yeni yatırım yılını bekleyecek kadarda sabrımız kalmamıştı. Mevcut yatırımlarımız içerisinde başka bir yatırımımızı başka bir ilçemizde bir hayır sever yapmaya söz verince biz o yatırımı Hendek’e kaydırmış olduk. Bu Hayırsever vatandaşımızı bu konuda ikna eden Sayın vekilimiz Ali İhsan Yavuz, Çiğdem Atabek, Kenan Sofuoğlu milletvekilimize çok teşekkür ediyoruz desteklerini esirgemediler. Hepimize hayırlı uğurlu olsun İnşallah’ dedi

PÜSKÜLLÜ’YE TEŞEKKÜR
Hendek Kaymakamı Orhan Burhan’da mikrofonda eksiklikleri dile getirerek zaman içerisinde çözüm yolları noktasında gereken yapılacaktır açıklamalarında bulundu ve ve yeni Okulumuz için emeği geçen Hendek Belediyesine istimlak konusunda yaptığı özverili çalışmalarda gerekeni yaptığı için Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllüye teşekkür etti.

20 DERSLİK BİNA
Yeni okulun bu ay içerisinde ihalesi yapılması ve bir yıl içerisinde bitirilmesi planlanıyor, arsa sorununu Hendek Belediyesi çözerek yan tarafta bulunan 4 arsayı okul alanına dahil etti burada yaklaşık bir buçuk dönüm alan dahil olmak  üzere 20 derslik içinde 2 tana labarotuvarı, bir kütüphanesi, bir konferans salonu olan yeni okul binası Ziya Gökalp Okul sorununu temel anlamda çözecektir. Hendek Kaymakamı bu konuda velilerden birazda sabır ve anlayış beklediklerini de ifade etti.

KATILANLAR
Ziya Gökalp okulunda düzenlenen toplantıya İl Milli eğitim müdürü Fazilet Durmuş, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, İlçe Milli eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar, Ak Parti Hendek İlçe başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  Okul Müdürleri, Öğretmenler ve veliler katıldı.

10 Kasım 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara