ÖZEN ŞAHİNLERLE BULUŞTU


Şahin Okulları, hayallerinin peşinde koşan ünlü yazar Birsen Ekim Özen’i ağırladı.

Sakarya’nın eğitimdeki öncü ve köklü kurumu Şahin Okulları çocuk edebiyatının ünlü ve keyifli kalemi Birsen Ekim Özen’i konuk etti. “Mühürler Sandığı Gizli Görev, Şirin, Profesör Pi ile Matematik, Profesör Kip ile Türkçe” gibi çok bilinen kitapları ile çocuk edebiyatında haklı bir yer edinen Birsen Ekim Özen, Şahin Okulu öğrencileri ile keyifli bir etkinlik gerçekleştirdi.
Şahin Okulları oditoryumunda gerçekleşen etkinlikte ilkokul 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile interaktif söyleşi gerçekleştiren yazar, aynı zamanda çok sevilen kitaplarını imzaladı. Sahip olduğu güçlü ve yenilikçi eğitmen kadrosu ve modern imkânları ile öğrencilerinin yaşam boyu öğrenme isteğine sahip birer dünya vatandaşı olarak yetişmelerini hedefleyen Şahin Okulları; eğitim, spor ve sanat faaliyetlerinde öncü ve fark yaratan çalışmalarını sürdürüyor.

9 Kasım 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara