İYİ PARTİ'DE BAŞVURU ARALIK'TA


İYİ Parti'de yerel seçim süreci 1 Aralık'ta başlıyor. Aday adaylığı başvuruları 1-15 Aralık tarihleri arasında yapılacak.

SÜREÇ BAŞLIYOR
İyi Parti'de aday adaylığı süreci başlıyor. İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, 1-15 Aralık tarihlerinde aday adaylığı başvurularını alacaklarını söyledi. Kılıçaslan, Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı başvurularının genel merkeze, ilçe belediye başkan aday adaylığı başvurularının il başkanlığına, meclis üyeliği aday adaylığı başvurularının ise ilçe başkanlıklarına yapılacağını açıkladı.

SÜRPRİZLER OLABİLİR
Kılıçaslan, "Milletimiz girdiği daha ilk seçimde bizleri TBMM'ne sokarak, kendilerinin sesi olma görevini bizlere verdi. Her türlü engellemelere rağmen partimizin, yerel seçimlerde de milletimizden büyük teveccüh göreceğine eminiz. Adaylarımız ile ilgili de sürpriz isimler olabilir." diye konuştu.

MİLLET KURTULMAK İSTİYOR
Kılıçaslan, "Bugüne kadar onun bunun hatırı ile oy toplayan belediyelere bugün büyük tepki var. Belediye başkanlarından memnun olmayanların oranı yüzde 90'lar seviyesinde. Araştırmalardan gördüğümüz üzere bu seçimde hatır-gönül işleri artık bir tarafa bırakılacak. Milletimiz değişim istiyor. Değişimin öncülüğünü İYİ Parti yapacak." Dedi.

BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR
İYİ Parti İl Başkanı Kılıçaslan, "Vatanımızın ve milletimizin değerlerine saygılı, Sakarya'mızı iyi bilen, kişisel birikimi ile hizmet edebileceğine inanacağımız, herkesi kucaklayabilecek, makamları hizmet aracı olarak görüp güç zehirlenmesine kapılmayacak herkesin, başımızın üzerinde yerleri var. Binbirgece masalları dinlemek istemiyoruz artık. Değişimi iyi ve cesur insanlar yapar. Ve bunun adresi de İYİ Parti'dir” şeklinde konuştu.

9 Kasım 2018 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara