REMAX HÜR 16. YILINDA YENİ YERİNDE


REMAX Hür Gayrimenkul Şirketi kuruluşunun 16. yılını yenilenen işyerinin açılış ile kutladı.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markası REMAX'in, Sakarya temsilcisi REMAX Hür Gayrimenkul Ltd. Şti sahibi Turan Çakar, yeni ofislerinin açılışını muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi. Semerciler Mahallesi Poyraz Sokak No: 8'deki ofisin açılış törenine SATSO Başkanı Akgün Altuğ, SESOB Başkanı Hasan Alişan, REMAX'in çevre il temsilcileri, sektörün önde gelen isimleri, iş, sanat, spor, siyaset ve medya camiasından çok sayıda davetli katıldı. Görkemli bir törenle açılış kurdelesinin kesildiği açılışta konuklar, yeni hizmet binasını gezdi.

MÜKEMMEL OFİS TASARIMI
Dizaynının iç mimar Birgül Çakar tarafından yapıldığı ofisin katlarını gezen konuklar, görsellik ve çalışma konforu sağlayan tasarıma hayran kaldı. REMAX Hür Genel Müdürü Turan Çakar, açılışta konukları ile yakından ilgilenirken, yeni ofislerinde çalışma düzeni ve gerçekleştirecekleri hedefleri anlattı. Gayrimenkul danışmanlarını motive eden bir çalışma ortamı ve müşteriler için tüm konforu düşündüklerini belirten Çakar, dost ve müşterilerini yeni ofislerinde ağırlamaktan mutlu olacaklarını ifade etti.

SONUÇ ODAKLI HİZMET
16 yılda geldikleri noktayı dostları ile paylaşan Turan Çakar, "REMAX sektörümüzde bir çok konuda öncülük ve yenilik getirmiştir. Biz de bu gelişmeler sürecinde hedef çıtamızı yükselterek, sektörümüzdeki hizmet kalitesini en üst düzeyde sunabileceğimiz yeni ofisimizi açtık. Bu mutlu günümüze katılarak bizleri onurlandıran tüm dost ve meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu. Açılış organizyonunun eksiksiz olmasını sağlayan REMAX Hür Ofis Müdürü Nurgül Çakar ise, "Sektördeki başarılı çalışmalarımıza, sürekli yenilenerek devam edeceğiz" dedi.

9 Kasım 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara