AMPUTE SEZONU AÇTI


Sakarya Ampute Futbol takımı önceki akşam gerçekleştirdiği antrenman ile sezonun ilk çalışmasını yaptı. Gerçekleştirilen ilk idmana futbolcuların yanı sıra çok sayıda yönetici ve dernek üyesi katıldı

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Ampute Futbol Takımının ilk idmanı oldukça neşeli geçti. İlk çalışmayı Toplumsal Dayanışma ve Kadın Gelişim Derneği (TKGD) Başkanı Hülya Lüleci de takip etti. Lüleci idman öncesinde sporculara meyve, tatlı ve kahve ikramı yaptı. İlk çalışmaları sporcuların aileleri de yakından takip etti.

Ampute Futbol Takımı Başkanı Sinan Panta ilk çalışmanın ardından yaptığı açıklamada Sakarya Ampute Futbol takımımız Allah’ın izniyle 2017-2018 Sezonu için Ticaret Lisesi Olgunlar Arenada ilk idmanına çıktı. Yeni sezonumuz hayırlı olsun. Herkes elini taşın altına soksun, canı yanacak parası gidecek diye Korkmasın. Burada Sakarya aşığı insanlar var. Bizden korkmayın. Bize destek olun.” dedi.

8 Kasım 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara