PLATFORMDAN ZİYARET


Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi

Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Barosu Başkanlığına seçilen Av. Abdurrahim Burak’ı ziyaret etti. Platform Başkanı Hasan Demir, Burak'a yeni görevinde başarı diledi.

Başkan Burak ziyaretlerinden dolayı Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Ziyarete platform üyeleri Ayhan Ak, Bedrettin Yaylalı, Ali Yıldırım, Ramazan Çokal, İmdat Taşkın, İlhami Açan ve Av. Abdülkadir Acar katıldı.

8 Kasım 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara