‘KARNI AÇ OLAN GELSİN’


Serdivan’da hizmet veren Gülzade Börek bilhassa öğrencilerin uğrak yeri haline geldi

Müessese sahibi Hüseyin Çolak, “Parası olsun olmasın, karnı aç olan kardeşimiz bize gelsin” dedi

Serdivan’da Belediye Caddesi No: 5 adresinde, eski karakol binasının karşısında hizmet veren Gülzade Börek, nefis lezzetleriyle dikkat çekiyor. Böreğin her çeşidinin bulunduğu, bilhassa hiçbir yerde olmayan tavuklu börekle ün kazanan Gülzade Börek’te kuru ve yaş pasta çeşitleri, baklava, poğaça ve açma çeşitleri de bulunuyor. Evlere servis yaptıklarını, açılış ve toplantılar için de yemek hazırladıklarını söyleyen müessese sahibi Hüseyin Çolak, 05335222030 nolu telefondan kendilerine ulaşılabileceğini söyledi.

HERKESE KUCAK AÇIYORUZ
Hüseyin Çolak, “2013 yılından beri toplam 7 personelle hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini ve en kalitesini vermeye gayret ediyoruz. Ürünlerimiz tamamen kendi yaptığımız mamullerden oluşuyor. Parası olsun olmasın karnı aç olan insanlara da kucak açıyoruz” ifadelerini kullandı.

8 Kasım 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara