ARAMA KURTARMA EKİBİNE EĞİTİM


Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından Ereğli Demir Çelik Fabrikası (ERDEMİR) Arama Kurtarma Ekibi'ne "Doğal Afetlerde Arama Kurtarma" eğitimi verildi.

İNSARAG STANDARTLARINDA EĞİTİM
Kurumun internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Sapanca ilçesindeki Afet ve Acil Durum Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü'nde arama-kurtarma eğitmenleri tarafından Uluslararası Arama Kurtarma Danışma Grubu (İNSARAG) standartlarına yönelik eğitimler verildi.

4 GÜNLÜK EĞİTİM
Eğitim sonunda arama kurtarma ekibine 4 gün süre ile verilen teorik ve pratik eğitimlerin olay bölgesinde uygulanmaya konulması, ekibin İNSARAG standartlarına yönelik imkan ve kabiliyetlerinin artırılması ve mevcut eksikliklerin giderilmesi hususunda yapmış oldukları çalışmalar izlenildi.

7 Kasım 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BİR MUHALİF BORAZANCIBAŞI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara