SULTANLARIN SUÇU NE?


Türkiye Kadınlar Voleybol 1.Lig temsilcimiz Sakarya Gelişimspor’da parasızlık ve ilgisiz takımı bir kez daha kapatma tehlikesi ile karşı karşıya getirdi

KIZLAR KAÇTI KAÇACAK
Antrenör Erol Güdüloğlu, “ilk 3 hafta tamamen amatör ruhla çıktık ve üçte üç yaptık ama para sıkıntısı had safhaya ulaşınca kızlarımızı toparlamak da zor oldu ve sonraki maçlarımızı kaybettik ki para sıkıntısı olmasaydı o maçları da kazanmıştık. Bu kızlar hepimizin kızları, bu takım da tüm Sakarya’nın. İstediğimiz tek şey kızlarımızın otel, ev, yiyecek, içecek ve maaşlarının karşılanması. Deplasmana zor gidiyoruz. Çocuklar hatırına oynuyor ama cepleri delik. Rica ediyoruz, kızlarımıza destekte bulunulsun” dedi.

7 Kasım 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara