BALKANLIOĞLU UĞURLANDI!


Sakarya Valiliğinden Cumhurbaşkanlığı Kararı ile mülkiye başmüfettişliğine atanan Vali İrfan Balkanlıoğlu, Sakaryalılarca uğurlandı

Sakarya Valiliğindeki görevi sona eren Vali Balkanlıoğlu için Valilik binası önünde uğurlama töreni düzenlendi. Protokolün yanı sıra vatandaşların da katıldığı törende konuşan Balkanlıoğlu, burada yaklaşık 16 ay görev yaptığını anımsattı.

Sakarya'da uyumlu bir çalışma iklimi yakaladıklarını anlatan Balkanlıoğlu, "Ben hem Sakarya'ya gelmekten, hem de sizleri tanımaktan son derece mutlu oldum. Kamu hizmeti uzun süreli bir maratondur. Biz daima hakkımızda hayırlısını istedik." ifadelerini kullandı. Balkanlıoğlu, ayrıca, kentte görev yapan basın mensuplarına da teşekkürlerini iletti.

Konuşmasının ardından protokol üyeleri ve Valilik personeliyle vedalaşan Balkanlıoğlu, eşi Esma Balkanlıoğlu ile kentten ayrıldı. AA

7 Kasım 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara