CADDE 54 YÜKSELİYOR


Serdivan’da yükselen Cadde 54 projesi, Sakarya’nın marka değerini artıyor. Şehrin sembolü haline gelen Cadde 54, Sakarya’yı “marka şehir” haline getirmek için fırsat sağlıyor.

Global arenada ulusların rekabet şekilleri her gün şekil değiştirirken ülkelerin bile önüne geçen “marka şehir” kavramı, günümüzde değişen rekabetin en güçlü kavramı olarak karşımıza çıkıyor. Dünyada yerel bir kalkınma modeli olarak benimsenen, yeni ekonomi düzeninde ülkelerin gelişmesi için lokomotif olan “marka şehir”ler; ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için büyük önem taşıyor.

HIZLI KALKINMA
Sakarya’yı öncelikle kendi bölgesinde “marka şehir” haline getirmek üzere, YU Group Gayrimenkul Yatırım ve Turkmall Gayrimenkul Yatırım ortaklığında, Serdivan Belediyesi’nin girişimiyle hayata geçirilen Cadde 54 projesiyle; bölgede istihdam sağlayarak gayrisafi hasılaya katkı sağlayacak, sosyo-kültürel bir alan olarak şehrin huzurunu artıracak, kendi popülasyonu oluşturarak Sakarya’yı bölgenin en hızlı kalkınan şehir haline getirmesi hedefleniyor.
Cadde 54 projesine Düzce, Bolu ve İzmit’in 1 yıl içerisinde gösterdiği yoğun ilgi de Sakarya’nın “marka şehir” olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini ispatlar nitelikte.

7 Kasım 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara